BIP KW PSP Poznań       Fundusze UE

FFPlus e-learning

Klauzula informacyjna RODO

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

Owady

Czad i ogień

SA PSP Poznań

Edukacja i profilaktyka

Facebook – Prewencja Społeczna

Młody Bohater

Biało-czerwona

STRATEGIA ROZWOJU RATOWNICTWA I OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ DLA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO NA LATA 2010-2020

Służba Cywilna

Obywatel

Fundacja Solidarni

 

 

en de

Valid XHTML 1.0 Transitional        Poprawny CSS!

Ośrodek Szkolenia - kadra dydaktyczna

naczelnik wydziału:   

 

 

st. kpt. Michał Kierzek

tel.: /61/ 2220530

e-mail: michal.kierzek@psp.wlkp

zastępca naczelnika wydziału:

 

 

st. kpt. Gniewomir Kwas

tel.: /61/ 2220531

e-mail: gniewomir.kwas@psp.wlkp.pl

sekretariat:

 

 

 

Martyna Luks

tel.: /61/ 2220532

e-mail: martyna.luks@psp.wlkp.pl

            os-kwpsp@psp.wlkp.pl

Wojewódzki Koordynator

Ratownictwa Medycznego Służby PSP

woj. wielkopolskiego

 

mł. ogn. Michał Wrembel  

tel.: /61/ 2220535

e-mail: michal.wrembel@psp.wlkp.pl 

            wkrm@psp.wlkp.pl

wykładowcy/instruktorzy:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

st. kpt. Jarosław Gałęcki

tel.: /61/ 2220583

e-mail: jaroslaw.galecki@psp.wlkp.pl

                  

kpt. Bartosz Kasiński

tel.: /61/ 2220538

e-mail: bartosz.kasinski@psp.wlkp.pl

 

asp. Krzysztof Mizera

tel.: /61/ 2220534

e-mail: krzysztof.mizera@psp.wlkp.pl

 

mł. asp. Adam Nowaczewski

tel.: /61/ 2220536

e-mail: adam.nowaczewski@psp.wlkp.pl

 

mł. ogn. Jakub Wojtkowiak

tel.: /61/ 2220533

e-mail: jakub.wojtkowiak@psp.wlkp.pl

 

mł. ogn. Tomasz Kijak

tel.: /61/ 2220539

e-mail: tomasz.kijak@psp.wlkp.pl

 

mł. ogn. Łukasz Kolasa

tel.: /61/ 2220587

e-mail: lukasz.kolasa@psp.wlkp.pl

sport:

 

 

 

 

 

 

st. kpt. Leszek Walczak

tel.: /61/ 2220537

e-mail: leszek.walczak@psp.wlkp.pl

 

Katarzyna Andrysiak

tel.: /61/ 2220582

e-mail: katarzyna.andrysiak@psp.wlkp.pl

              

Powrót

Napisał: Sławomir Brandt (29-11-2018 14:58)
Zmienił: Michał Kierzek (19-07-2019 09:51)