BIP KW PSP Poznań       Fundusze UE

FFPlus e-learning

Klauzula informacyjna RODO

Informator koronawirus

Owady

Zagrożenie pożarowe

Stop Pożarom Traw

Czad i ogień

SA PSP Poznań

Edukacja i profilaktyka

Facebook – Prewencja Społeczna

Młody Bohater

Biało-czerwona

STRATEGIA ROZWOJU RATOWNICTWA I OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ DLA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO NA LATA 2010-2020

Służba Cywilna

Obywatel

Fundacja Solidarni

ZEiR RP

 

 

en de

Valid XHTML 1.0 Transitional        Poprawny CSS!

Ośrodek Szkolenia - kadra dydaktyczna

naczelnik wydziału:   

 

 

st. kpt. Michał Kierzek

tel.: /61/ 2220530, 477716130

e-mail: michal.kierzek@psp.wlkp

zastępca naczelnika wydziału:

 

 

st. kpt. Gniewomir Kwas

tel.: /61/ 2220531, 477716131

e-mail: gniewomir.kwas@psp.wlkp.pl

sekretariat:

 

 

 

Martyna Luks

tel.: /61/ 2220532, 477716132

e-mail: martyna.luks@psp.wlkp.pl

            os-kwpsp@psp.wlkp.pl

Wojewódzki Koordynator

Ratownictwa Medycznego Służby PSP

woj. wielkopolskiego

 

asp. Krzysztof Mizera

tel.: /61/ 2220534, 477716134

e-mail: krzysztof.mizera@psp.wlkp.pl

            wkrm@psp.wlkp.pl

wykładowcy/instruktorzy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kpt. Bartosz Kasiński

tel.: /61/ 2220538, 477716138

e-mail: bartosz.kasinski@psp.wlkp.pl

 

mł. kpt. Krzysztof Tomczak

tel.: /61/ 2220537, 477716137

e-mail: krzysztof.tomczak@psp.wlkp.pl

 

mł. asp. Michał Wrembel  

tel.: /61/ 2220535, 477716135

e-mail: michal.wrembel@psp.wlkp.pl 

 

asp. Adam Nowaczewski

tel.: /61/ 2220536, 477716136

e-mail: adam.nowaczewski@psp.wlkp.pl

 

mł. asp. Jakub Wojtkowiak

tel.: /61/ 2220533, 477716133

e-mail: jakub.wojtkowiak@psp.wlkp.pl

 

mł. ogn. Tomasz Kijak

tel.: /61/ 2220539, 477716139

e-mail: tomasz.kijak@psp.wlkp.pl

 

mł. ogn. Łukasz Kolasa

tel.: /61/ 2220587, 477716142

e-mail: lukasz.kolasa@psp.wlkp.pl

sport:

 

 

Katarzyna Andrysiak

tel.: /61/ 2220582, 477716140

e-mail: katarzyna.andrysiak@psp.wlkp.pl

              

Powrót

Napisał: Sławomir Brandt (29-11-2018 14:58)
Zmienił: Martyna Luks (10-07-2020 14:44)