STRATEGIA ROZWOJU RATOWNICTWA I OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ DLA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO NA LATA 2010-2020

Fundacja Solidarni

en de

Valid XHTML 1.0 Transitional        Poprawny CSS!

Liga Drabiny Hakowej 2010 - 11 - VII finałowy rzut

W dniu 2 czerwca br. w Pile odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w Dwuboju Pożarniczym. Dodatkową klasyfikacją był siódmy finałowy rzut ligi wspinania przy użyciu drabiny hakowej. Do ostatniego starcia przystąpiłoi 27 zawodników z  KP/M PSP : Ostrów Wlkp., Piła, Kalisz, Poznań, Krotoszyn. W ostatniej odsłonie ligi ponownie zwyciężył faworyt, rekordzista wielkopolski w drabinie hakowej - Jacek Sipurzyński 15,662 s. z KP PSP Ostrów Wlkp. druga lokatę zajął także reprezentant KP PSP Ostrów Wlkp. Bartosz Mazurek 15,824 s. trzecią lokatę wywalczył Leszek Naranowicz 15,882 s z KP PSP Piła.

W klasyfikacji generalnej po VII rzutach zwyciężył Jacek Sipurzński z sumą 136 pkt. drugie miejsce zajął Leszek Naranowicz 122 pkt., trzecią Szymon Woźniak z KM PSP Kalisz 110 pkt.

Wszystkim uczestnikom rozgrywek ligowych serdecznie gratulujemy wytrwałości i życzymy sukcesów w kolejnej edycji ligi